Ei kannata luottaa siihen.
Jos naisella lukee Facebookissa sinkku
24
462
Vastaukset
Jep. Sehän voi olla laitettu siihen joskus vuosia sitten, ja jos fb käyttö on vähäistä, eikä jaksa päivitellä tietoja. Harva sitä päivittäin taitaa käyttää nykyään.
- Anonyymi
Foliohatut ja salaliittoteoreetikot on aktiivisia.
Hauska nähdä kun salaiitot muuttuu todeksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Foliohatut ja salaliittoteoreetikot on aktiivisia.
Hauska nähdä kun salaiitot muuttuu todeksi.Ei sitä nuoret käytä oikeasti. Se niistä salaliitoista.
Anonyymi kirjoitti:
Ei sitä nuoret käytä oikeasti. Se niistä salaliitoista.
Se on huomattu. Parikymppisille on varmasti ihan muut alustat, joissa viihtyvät paremmin.
- Anonyymi
Seuraavaksi biisin toinen puoli.
- Anonyymi
Minä pidän kinttaita aina piisissä kuivamassa.
- Anonyymi
Sama tietysti miehillä.
- Anonyymi
Ei siihenkään jos siellä lukee parisuhteessa :)
- Anonyymi
Totta. En ole avannut faceani likimain viiteen vuoteen.
- Anonyymi
Silti sinulla tili vielä on vai?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Silti sinulla tili vielä on vai?
Juu, on kyllä.
Mielestäni asia menee niin, että niin kauan kuin seurustelusta ei ole sovittu, niin olen sinkku.
Voin kirjoitella miesten kanssa, mutta jos alan jotain säätämään, niin siirrän kaikki munat samaan koriin ja säädän vain sen yhden ihmisen kanssa.
Tavallaan siinä vaiheessa alan jo sulkemaan muita ovia. Aina se ei ole ollut hyvä ratkaisu, mutta kai tämän elämän joku tarkoitus on välillä vetää avokämmenellä naamaan.
Tällä hetkellä soi Roxeten It must have been love, joka kertoo jotain mielentilastani.- Anonyymi
Jos naisella ei ole sormusta, niin ei kannata luottaa naiseen, ettei nainen ole varattu.
Nainen on ylensä varattu, jopa kihloissa ja jopa naimissa, vaikkei sormessa sormusta olisi.
Vaikkei nainen olisi varattu, niin ainahan nainen voi sanoa olevansa varattu, niin pääsee eroon lähestyjästä. - Anonyymi
Ei tässä auta muuta kuin luottaa siihen, että kumppani löytyy, jos on löytyäkseen.
- Anonyymi
Niin panostankin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin panostankin.
Toi ei ollu mun kommentti, en ole Irman kanssa missään tekemisissä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin panostankin.
Sinä siis, en minä.
- Anonyymi
Jos miehellä lukee missä tahansa sinkku niin ei kannata luottaa
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053181Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391610Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921379
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561246Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803