Mitä tykkäät Veronica Verhosta Koko Suomi leipoo -juontajana? Minkä kouluarvosanan (4-10) annat?
Erinomainen = 10
Kiitettävä = 9
Hyvä = 8
Tyydyttävä = 7
Kohtalainen = 6
Välttävä = 5
Hylätty = 4
Lue fantasiakakun leipomisen epäonnistumisesta:
https://www.suomi24.fi/viihde/koko-suomi-leipoo-kisaaja-pettyy-raskaasti-veronica-verho-lataa-se-on-semmoinen?s24
Koko Suomi leipoo -kisaaja pettyy raskaasti - Veronica Verho lataa: "Se on semmoinen..."

23
1699
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö löytynyt muita...tyrkky niinkuin edellinenkin tyrkky AnKu......
- Anonyymi
Ehkä seiska,mainoksen oon nähny se riittää minulle.
- Anonyymi
Nämä kaikki sopansotkemis & taikinan vatkaamis & asunnon stailaamis & hurjat kamalat remontit,puutarhan tonkimis,ohjelmat ovat,sieltä syvältä mustasta reijästä,mihinkä ei aurinko paista,eikä kuutamo loista.
- Anonyymi
Protestoin turhakeohjelmia vastaan koska valittaminen on nautinnollista. Mukavata ja nannaa kun voi rähjätä ja pahoittaa mielensä nykyisen valinnanvapauden yltäkylläisyydessä.
- Anonyymi
En ole kiinnittänyt huomiota, mutta hupaisnta oli se kakku missä kääretorttu pystyssä, miten niin rumalla pääsi jatkoon, oli pakko nauraa :D
- Anonyymi
Se kakku muistutti miehen s- elintä, aivan tahallinen provo. Nainen tipahti, koska ehkä seuraava kakku olisi esittänyt omia elimiään.
- Anonyymi
Makukin ratkaisee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se kakku muistutti miehen s- elintä, aivan tahallinen provo. Nainen tipahti, koska ehkä seuraava kakku olisi esittänyt omia elimiään.
Tippuiko se, muistelin että pääsi jatkoon. Yhden tiputtivat kun oli kakun koristeessa ohuet kuoret, nyt ei haitannut vaikka oli puolikkaat hedelmät ja syötäväksi kelpaamttomat kuoret.
Kakuissa typeää olla isoja koristeita mitä ei voi leikata tai edes syödä ja korkeat kakut yleensäkin hankalia. Sekin aivan liian korkea missä pullaa päällä.
- Anonyymi
10 potenssiin 10 !
Huippu - Anonyymi
Jaa gomponentti gomponentti......sitä samaaaaaaa
- Anonyymi
4 samaaa pas....kaa
- Anonyymi
eikö se hemmo osaa muuta sanoa ??????
- Anonyymi
Veronika on kiva 9 points, ei niin ärsyttävä kuin teennäinen Kakkuhovi.
- Anonyymi
Ei ole suosikki, mutta ei haittaakaan, eipähän se kauaa näykään ruudussa.
- Anonyymi
Semmoinen? Mimmoinen????
- Anonyymi
4. Ei oikein ole homma hallussa.
- Anonyymi
Veronica on kivannäköinen nainen. Ainakin meikattuna :)
- Anonyymi
Juu, kyllä se on 4.
- Anonyymi
Juontajassa ei ole mitään vikaa vaan siinä, että ohjelmassa tehdään 2 leivonnaista, kun taas alkuperäisessä britti versiossa tehdään 3. Siksi pidän britti versiosta enemmän ja siitä, että on kaksi juontajaa.
- Anonyymi
ysin antaisin, Veronican jutut uppoaa meikäläiseen :) parempi ja luonnollisempi kuin edeltäjänsä
- Anonyymi
5. Ehkä tuo on ihan riittävä numero.
- Anonyymi
Korkeintaan 5. Kukkohovi oli kyllä paljon parempi.
- Anonyymi
Verhon käytetyt pikkarit kiersivät autokorjaamossa nenältä nenään. Nyt häntä hävettää...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1045490
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai904791Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1394742Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672169- 1031917
- 1041738
- 2561547
- 3701298
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591131- 2031054