Mitä tykkäät Veronica Verhosta Koko Suomi leipoo -juontajana? Minkä kouluarvosanan (4-10) annat?
Erinomainen = 10
Kiitettävä = 9
Hyvä = 8
Tyydyttävä = 7
Kohtalainen = 6
Välttävä = 5
Hylätty = 4
Lue fantasiakakun leipomisen epäonnistumisesta:
https://www.suomi24.fi/viihde/koko-suomi-leipoo-kisaaja-pettyy-raskaasti-veronica-verho-lataa-se-on-semmoinen?s24
Koko Suomi leipoo -kisaaja pettyy raskaasti - Veronica Verho lataa: "Se on semmoinen..."

23
1301
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö löytynyt muita...tyrkky niinkuin edellinenkin tyrkky AnKu......
- Anonyymi
Ehkä seiska,mainoksen oon nähny se riittää minulle.
- Anonyymi
Nämä kaikki sopansotkemis & taikinan vatkaamis & asunnon stailaamis & hurjat kamalat remontit,puutarhan tonkimis,ohjelmat ovat,sieltä syvältä mustasta reijästä,mihinkä ei aurinko paista,eikä kuutamo loista.
- Anonyymi
Protestoin turhakeohjelmia vastaan koska valittaminen on nautinnollista. Mukavata ja nannaa kun voi rähjätä ja pahoittaa mielensä nykyisen valinnanvapauden yltäkylläisyydessä.
- Anonyymi
En ole kiinnittänyt huomiota, mutta hupaisnta oli se kakku missä kääretorttu pystyssä, miten niin rumalla pääsi jatkoon, oli pakko nauraa :D
- Anonyymi
Se kakku muistutti miehen s- elintä, aivan tahallinen provo. Nainen tipahti, koska ehkä seuraava kakku olisi esittänyt omia elimiään.
- Anonyymi
Makukin ratkaisee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se kakku muistutti miehen s- elintä, aivan tahallinen provo. Nainen tipahti, koska ehkä seuraava kakku olisi esittänyt omia elimiään.
Tippuiko se, muistelin että pääsi jatkoon. Yhden tiputtivat kun oli kakun koristeessa ohuet kuoret, nyt ei haitannut vaikka oli puolikkaat hedelmät ja syötäväksi kelpaamttomat kuoret.
Kakuissa typeää olla isoja koristeita mitä ei voi leikata tai edes syödä ja korkeat kakut yleensäkin hankalia. Sekin aivan liian korkea missä pullaa päällä.
- Anonyymi
10 potenssiin 10 !
Huippu - Anonyymi
Jaa gomponentti gomponentti......sitä samaaaaaaa
- Anonyymi
4 samaaa pas....kaa
- Anonyymi
eikö se hemmo osaa muuta sanoa ??????
- Anonyymi
Veronika on kiva 9 points, ei niin ärsyttävä kuin teennäinen Kakkuhovi.
- Anonyymi
Ei ole suosikki, mutta ei haittaakaan, eipähän se kauaa näykään ruudussa.
- Anonyymi
Semmoinen? Mimmoinen????
- Anonyymi
4. Ei oikein ole homma hallussa.
- Anonyymi
Veronica on kivannäköinen nainen. Ainakin meikattuna :)
- Anonyymi
Juu, kyllä se on 4.
- Anonyymi
Juontajassa ei ole mitään vikaa vaan siinä, että ohjelmassa tehdään 2 leivonnaista, kun taas alkuperäisessä britti versiossa tehdään 3. Siksi pidän britti versiosta enemmän ja siitä, että on kaksi juontajaa.
- Anonyymi
ysin antaisin, Veronican jutut uppoaa meikäläiseen :) parempi ja luonnollisempi kuin edeltäjänsä
- Anonyymi
5. Ehkä tuo on ihan riittävä numero.
- Anonyymi
Korkeintaan 5. Kukkohovi oli kyllä paljon parempi.
- Anonyymi
Verhon käytetyt pikkarit kiersivät autokorjaamossa nenältä nenään. Nyt häntä hävettää...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 966366
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303803törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283180Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46959Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859