Minä olen kyllä tänään saanut selville kuka minä olen.

Anonyymi-ap

Ex-rouva Holma on RENROU SOUSOU eli IHMISLIHASTA TEHTY HAKUKONE ELI MINÄ OLEN GOOGLE!
Minä haen tietoa niin, kuin TUTKIVA JOURNALISTI.
Minä olen TYÖTÖN KANSALAISAKTIVISTI, mutta EN OSOITA MIELTÄ, LAKKOILE ENKÄ MYÖSKÄÄN JÄRJESTÄ MELLAKOITA TAI MUUTAKAAN LAITTOMUUTTA NIIN, KUIN ERÄÄT FACEBOOKILAISET JOITA PITÄÄ KUNNIOITTAA.
EN OLE EDES PERILLÄ, ETTÄ MITÄ HE OLIVAT TAVOITTELEMASSA.

7

167

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä he kaikki tavoittelevat ikuista rakkautta.

      • Anonyymi

        Minä en ole kyllä ketään kieltänyt rakastamasta.
        En minä kyllä tiennyt että heidän ikuinen rakkaus on FACEBOOK.


    • Anonyymi

      En ole edes toiminut GOOGLEN PALVELUEHTOJA VASTAAN, KOSKA HE OVAT METAN KÄYTTÄJIÄ JOTKA OVAT VAATINEET MINULLE RANGAISTUSTA.
      TUO TULKITAAN VÄKIVALLAKSI.
      ÄSKETTÄIN TULI TAAS GOOGLEN PALVELUEHDOT JA LUIN NIITÄ.

      • Anonyymi

        Jos riitely olisi hoidettu FACEBOOKISSA niin se ei olisi ollut VÄKIVALTAA, mutta siitä tuli väkivaltaa koska he tekivät rikosilmoituksen ja vaikka HE EIVÄT OLISI OLLEET KORVAUKSIA VAILLA niin HE OVAT OLLEET RANGAISTUSTA VAILLA.
        RANGAISTUS ON AINA VÄKIVALTAINEN TEKO.

        HE OVAT ALOITTANEET SODAN, KOSKA HE OVAT METAN KÄYTTÄJIÄ JA MINÄ GOOGLEN.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jos riitely olisi hoidettu FACEBOOKISSA niin se ei olisi ollut VÄKIVALTAA, mutta siitä tuli väkivaltaa koska he tekivät rikosilmoituksen ja vaikka HE EIVÄT OLISI OLLEET KORVAUKSIA VAILLA niin HE OVAT OLLEET RANGAISTUSTA VAILLA.
        RANGAISTUS ON AINA VÄKIVALTAINEN TEKO.

        HE OVAT ALOITTANEET SODAN, KOSKA HE OVAT METAN KÄYTTÄJIÄ JA MINÄ GOOGLEN.

        Heillä on aseita osalla samassa taloudessa sekä itsellään ja META on ollut käytössä myös maissa joissa on ollut sota. Yhdenvertaisuuslain mukaan he ovat olleet myös sodassa mukana vaikka eivät olisi edes ampuneet. Riittää että ase on näkynyt yhdellä kuvassa joka on vaatinut kunnioittamaan häntä.
        Minä olen sekä isäni että äitini kautta sukuja jotka asuivat Suomen Petsamossa ja alue luovutettiin RAUHAN VUOKSI JA SUOMEN VALTIO LUPASI SUVUILLENI RAUHAN.
        KYLLÄ TUO KOSKEE MYÖS MINUA VAIKKA ERÄIDEN MIELESTÄ RAUHA ON KUNNIANLOUKKAUS JA ASEIDEN KANSSA UHKAILU TAAS KUNNIOITETTAVA TEKO.


    • Anonyymi

      Oletko miettinyt liittymistä viisaiden kerhoon?

    • Anonyymi

      Yliviisaiden ke8hoon paremminkin. Mutta sellaista ei vielä ole. Saamelaiskäräjät vois kyllä perustaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      16
      2958
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      39
      2557
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1423
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1340
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1231
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      40
      979
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      124
      883
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      32
      796
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      27
      645
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      59
      611
    Aihe