Ai kun mä enjoy, vähän kuin cocakola.

En sitten tippaakaan, en vähäänkään, välitä ulkomaailmasta.
7179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletko se sinä, joka koet jonkun raskauspaidan puhuvan sinulle asioita. Kertoiko lippiskin jotain? Vai vitsi tai biisi.
Eihän sentään, oli varmaan joku muu kyseessä, jolla vinttaa ihan kunnolla.

Äänestä
  • Keskustelen kyllä entiteettieni kanssa. Mutta mistäs sinä sen tiedät? Oletko meedio joka tuijottaa tänne?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Keskustelen kyllä entiteettieni kanssa. Mutta mistäs sinä sen tiedät? Oletko meedio joka tuijottaa tänne?

    Jätä se nainen rauhaan. Olet kipeä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Jätä se nainen rauhaan. Olet kipeä.

    Naiset on jätetty rauhaan vuosia sitten. Haluan vain elää täällä olentojeni kanssa rauhassa.

    Äänestä

Kuulemma siinä on kokaa. Resepti on ainakin salainen.

Äänestä

Brokkoli on toinen. Sitä nautittiin aikoinaan. 🥦🥦🥦

Äänestä
  • Metsäjänis söi sen brokkolin ja sitten kettu söi jäniksen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En sitten tippaakaan, en vähäänkään, välitä ulkomaailmasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu