Jaaha nokkakolari kuorma-auton kanssa eilen sielläpäin.

En sano mitään, mutta on se mahdollista.
8211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olispa

Äänestä
  • Mitä olispa? Kenen haluut olleen siinä autossa?

    Äänestä

Eilen oli kaksikin ja kaikki eivät edes ylitä uutiskynnystä. Montakohan niitä on?

Äänestä

Niin ja tällä viikolla on menehtynyt paljon muitakin.

Äänestä
  • Hannu Karpo ja Tapani Kansa. Molempien omaiset syyttivät terveydenhuolto järjestelmää.

    Äänestä

Joku nuori alppihiihtäjä menehtyi.

Äänestä

Muutaman vuoden nyt menehtynyt paljon nuoria urheilijoita.

Äänestä

Vain 5Dhen päässeet jää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En sano mitään, mutta on se mahdollista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu