Alkaa katselemaan juhannuhellua itselleen🤔
Onko liian aikaista
12
268
Vastaukset
Koskaan ei ole liian aikaista heilastelulle.. :)
- Anonyymi
Toisille lisääntyminen tärkiää, toiset tietää että elämä, se ei lopu teet niin tai näin tai olet tekemättä. Tosisinkut on niitä joille perikunnattomuus on itsestään selvyys.
- Anonyymi
Kun lisääntyminen jää pois kuvioista, ovat miehet sekä naiset vain ihmisiä, ja naiset, ei niiden kanssa kovin henkevää keskustelua synny.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kun lisääntyminen jää pois kuvioista, ovat miehet sekä naiset vain ihmisiä, ja naiset, ei niiden kanssa kovin henkevää keskustelua synny.
Ole sitten incel vain netissä kaltaistesi kanssa.
- Anonyymi
Ei ole aikaista vaan heti pitää mennä juomaan viinaa baareihin jos haluaa kumppanin löytää.
T: viinamies - Anonyymi
Ei ole. Kohtahan on Joulu.
>simiti< Ei, paitsi nyt on kaikki tauolla kylmyyden takia. Ehkä pääsiäinen on sitten paremmin. Vai onko pääsiäisena kaikki sukuloimassa?
Pääsiäinen tulossa, päänsisäinen tulossa?- Anonyymi
Sido my ittes puuhun kiinni niinku pohjalaaset talvisodas. Ensin pääsiääsheilat sitte vappuheilay, elonkorjuuheilat, rapuheilat, venetsialaiset… oot aina ajoissa. 🤷♀️
- Anonyymi
Aikainen mato linnun syö.
Phelma amerikkalaisten Junkyard Empire... noilla joillain voisi löytyä jostain vanhasta autosta hieno takaval, romusta mistä voisi rakentaa jouluvalon..
harrateideakin. - Anonyymi
amerikkalaisten kanssa DOOTIKSIA, jotain hassuja ideoitakin, no Donaldin kanssa wn olw jurellur kyllä mutta niin Bill Gates olen jne muitakin..
nyt pitäisi rulla lumimyeaky katsotaan valehtelevar meteoroligit jälleen... kun näen kkonetiedoly sääjuttuja kuvinakin... On se vähän aikaista ja vappuheilan etsintään liian myöhäistä.
Nyt on ajankohtaista etsiä Snelmanninpäivän heilaa tai jos sekin tuntuu liian hätäiseltä niin vaihtoehtoisesti puolustusvoimain lippujuhlapäivän heilaa.Siinäpä onkin haastetta maailmassa, jossa ihmiset eivät enää useinkaan katso edes silmiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 873418
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442837Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742356- 612308
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512251Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162236Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212123Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202057- 621964
- 1141926