Suuria alennuksia pyöristä kautta maan

Pyörä työsuhde veroetu lähti
NYT on hyviä alennuksia 50 prossaa tuhansien eurojen pyöristä vaikka kuinka paljon useimmissa pyöräliikeissä
Mite on
4201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mene katsomaan, että onko.

Äänestä

Ennoo huamannu tommosia.

Äänestä
  • Mitähän tuossa yritettiin sanoa? Joku Pihtiputaan mummo leikkii hauskaa. ☹️

    Äänestä

Kesä 26, jos nuo liisarit alkaa kaatua, voi olla ajankohtainen. Tuskin noita sopimuksia on vielä purettu ja iso sakko siitä menee, niin varmaan harkitaan loppuun saakka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pyörä työsuhde veroetu lähti
NYT on hyviä alennuksia 50 prossaa tuhansien eurojen pyöristä vaikka kuinka paljon useimmissa pyöräliikeissä
Mite on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu