Että odottaisin punaisen valon palaessa hampurilaista tunnin ulkona ja toisen sisällä, että pääsen maksamaan RAVINTOLAHINNAN kioskin pikaruoasta.
Ei, ennemmin menen kotikaupunkini laadukkaaseen ravintolaan haukkaamaan hampurilaista, minkä saan mukavasti loosin nahkapenkillä odottaen eteeni 15 minuutissa. Annos ei edes maksa sen enempää, ei takuulla ole huonompi ja pärjää koossakin.
Ei jummarra tätä paras hampurilainen äänestystulosta
Anonyymi-ap
0
116
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624479KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1593368Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582687Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492594- 1352537
- 241903
- 241731
- 301636
- 1741600
- 391297