Miten sanotaan tuommoiset naiset?

Ketä kaikki panee koko ajan mutta siten kun
hän jää yksin vähäks aikaa

alkaa hätyytellä vähän? minä kun tiedän että kaikki panee ja ei ole
varaa elättää , aikaa semmoiseen höpinään..

kädet ne köyhillä sitä varten.
1121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kai sä tiedät ettei suomessa naista tarvi elättää? Kiitä siitä hyvinvointiyhteiskuntaamme. Tai mistäs mä tiedän missä venäjällä sä asut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ketä kaikki panee koko ajan mutta siten kun
hän jää yksin vähäks aikaa

alkaa hätyytellä vähän? minä kun tiedän että kaikki panee ja ei ole
varaa elättää , aikaa semmoiseen höpinään..

kädet ne köyhillä sitä varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu