Olisi tarve saada sellainen kierrettäessä sellaista kaasuttavan moottorin ääntä imitoiva kahva sähköpyörään. Mistä löytyisi?
Vastaukset 15
- Anonyymi
Helpoin keino käyttää suuta
- Anonyymi
Käytän sitä autoillessa, kun leikin ruotsalaista rallikuskia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käytän sitä autoillessa, kun leikin ruotsalaista rallikuskia.
Sähköautolla ilmeisesti. Pyörällä sitten ollaan polkevinaan.
- Anonyymi
Miksi et käytä Lihasheikkousmiehen kehittämää vaseliinilla käsiteltyä tuohenpalaa räpättimenä?
- Anonyymi
Räpätin on lälläreille, kahva on kova!
- Anonyymi
Kolppaa Aliexpressia, haulla: 'Bicycle Exhaust Sound System'
- Anonyymi
Eiku etin semmosta mikä laitetaan tankoon tupen tilalle. Siinä on semmonen jännä laatikko josta ääni tulee, kun kahvaa kiertää.
- Anonyymi
Hanki elämä.
- Anonyymi
Eiku pitäs hankkiä sellainen päristin
- Anonyymi
1980-luvun alkupuolella muistan tuollaisia fillarin "kaasukahvoja" olleen joillakin ipanoilla.
Kyseinen muoti-ilmiö ei onneksi ottanut tuulta alleen toisin kuin ne elektroniikkapelit joita oli melkein kaikilla.- Anonyymi
Just tollasta tarkotan!
- Anonyymi
Kolppaa nyt kuitenkin kiina-kauppoja.
- Anonyymi
Löysin Coolpriser putiikin, voi on huijausputiikki, mutta näin kahvan moottoriäänellä musta 9 cm
- Anonyymi
Viestiä jollekin Temussa mainostavalle krääsäpajalle että tarvitset polkupyörän kaasukahvan, hinta korkeintaan ilmainen kotiin kannettuna.
Eiköhän Kiinassa ala Solidworksin piraattiohjelmistot käynnistymään alta aikayksikön kun länsimaasta tulee noinkin originelli idea kopioitavaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411917Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101322- 1021076
- 102918
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88914- 66771
- 33662
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.71537Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13528- 78511