Ulkoilmakuntosaleilla on ainakin Hesassa yleensä Omnigymin laitteita. Esim. penkkipunnerruslaitteessa maksimipaino on vain 85 kg. Paljonkohan se vastaa kiloissa oikeaa penkkipunnerrusta tangolla tehtynä?
Onko sisäkuntosaleissa myös penkkipunnerruslaitteita ja millaiset maksimit niissä on?
Ulkoilmakuntosalien välineet
Anonyymi-ap
1
114
Vastaukset
- Anonyymi
Jos täällä kyselet moisia,
ei sinusta ole treenaajaksi,
normi innokas tekijä,
menee katsomaan,
mitä mikin sali sisältää,
ja kaiken näkee myös netistä,
ei kuule kukaan puolestasi treenaa, ihan ite pitää tehdä ja touhuta,
et näköjåän ole tarpeeksi innostunut ,
joten unohda ja jatka haukotteluasi.
Sori
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 625148
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai554606Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234559Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3041835- 851493
- 911472
- 2351360
- 3201073
- 200961
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50880