tornion kivirannalla on mopo miitit koulun pihalla yökaudet joka arkipäivä yöt mellestävät ihmisten pihoilla ajetaan yö kaudet laittomilla resuilla mopoilla
t: miia
t: miia
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
eivät ainakaan oo nyrkeily valmentajan opisssa opetelemassa huumekaupan alkua
Sieltä haetaan vauhtii...
Mistä tiedä ja opettele kirjoittamaan..
torniolaiset eivät osaa suurin osalukea ku tavaamalla siitä kirjoitusjohtuu,
täytyy sanoa että kyseinen valmentaja on kunnallispoliitiikko kavereineen oikea yhteiskunnan tukipilari heh hah hee
Kiviranta karkoitettujen mamualue.
nyrkeily valmentajan huumekaupoista löytyy tietoa murha infosta ihan kuulustelu pöytäkirjoja myöten julkista tietoa,
Olemme kerran vain nuoria
Nuoruuden voi tuhlata muttei säästää
Muuta pois sieltä Teollisuus- alueelta, jos mölyä et kestä
Tumputtajat ajelee koppimönkkäreillä ja spektaakkeli lentää tuulilasiin
Kusipäita on ollut aina ja tulee aina olemaan ja moporällääjät ovat kusipäisistä kusipäisimpiä (jos näiden alkuunpanijoita ei lasketa) joiden kohdalle voi toivoa vain nopeaa poislähtöä.
mopot ja skuutterit... joku upseeri sai tarpeekseen noista sähkö-häswllwiarä:
uutinen näyttää_
https://www.ksml.fi/paikalliset/8944665
Joku noheva taistelija voisi tehdä saman mopoille, joista aiheutuu paljon enemmän haittaa kuin näistä hiljaisista sähköskuuteista.
Soita Poliisit!
Ostakaa itellenne mopot ja lopettakaa kitinä.
Kunhan käyttövoimana sähkö niin ok
konstaapeli karppanen ottaa konstaapeli ponkakalan kans asian esille
siinä on kans kaksi kivirannan yhteiskunnantukipilaria,
Ja ääni kuin hornetissa ?! ;D
Mopo kaikille.
nuorille enenmän mopoja tornioon saavat rassataniitä aikakuluumukavasti ja opiikäytännön hommia niin eivät rupea hampin aluiksi huume hommiin eikä tule yliannostus kuolemia ja muitarikoksia,
Onko hornetit lennellyt Kivirannalla näin pyhäinpäivänä
Mopo tai drooni kun ei ihminen saa olla rauhassa. Rauhan kanssa köyriä rauhassa.