Ei aukea silmät vaikka itse näkee

Demarin pää on tyhjä kuin jalkapallo. Eilen tuli selväksi mitä demarijohtajat duunarista ajattelevat. Niillä ei oo paskan virkaa, edessä vain nöpöttävät.
Näin ajatteli Lindman kun eilen takaapäin naistyöntekijää työnsi…
4230
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Video pyörii demari käyttäyty ylimielisesti sitä ei muuksi voi sanottaa sen eilen huomasi useampi katsoja.

1Äänestä
  • Et ois töitä harkinnu? Honkakankaalle,,

    Äänestä

  • Sen huomasin minäkin..

    Äänestä

Vielä ei ole todellista tietoutta kuka kiusaa ja ketä. Damarit ovat ottaneet työterveyslaitoksen selvittämään asiaa. Muut tutlivat itse, silloin ei löydy kiusaajia.
Tämä Ville Merinen on Juudas joka muttaa omaa porukkaa, mutta ei kerro kuka.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Demarin pää on tyhjä kuin jalkapallo. Eilen tuli selväksi mitä demarijohtajat duunarista ajattelevat. Niillä ei oo paskan virkaa, edessä vain nöpöttävät.
Näin ajatteli Lindman kun eilen takaapäin naistyöntekijää työnsi…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu