Runnin kylpylässä Iisalmessa 3 villiä neitoa

Tänä iltana Iisalmessa Runnin kylpylässä 3 etelän villiä ja vapaata sutjakkaa neitosta 50+ odottaa fiksuja miehiä meitä tanssittamaan ja miksei myös jatkoille pientä seikkailuakin;)
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisiko tanssien jälkeen luvassa vierihoitoa?

Äänestä

No onnistuiko tyttöjen reissu? Kokemuksia kaivataan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tänä iltana Iisalmessa Runnin kylpylässä 3 etelän villiä ja vapaata sutjakkaa neitosta 50+ odottaa fiksuja miehiä meitä tanssittamaan ja miksei myös jatkoille pientä seikkailuakin;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu