Have I told you lately that I love You

Tämä ihana biisi soi eräänä päivänä radiossa. Olen miettinyt tämän upean biisin nimeä ja sain nyt kuulla sen radiosta. :)) tämä Rod Stewartin biisi säväyttää vieläkin, kannattaa kuunnella. :)

https://youtu.be/HZxzZFddmTg
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Van Morrisonin biisi, alkuperäinen paras.

Äänestä

Elvis Presley levytti samannnimisen kappaleen jo 50-luvulla. Se on kylläkin eri biisi kuin tämä, vaikka nimi onkin sama.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä ihana biisi soi eräänä päivänä radiossa. Olen miettinyt tämän upean biisin nimeä ja sain nyt kuulla sen radiosta. :)) tämä Rod Stewartin biisi säväyttää vieläkin, kannattaa kuunnella. :)

https://youtu.be/HZxzZFddmTg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu