Näin perulaisen upean naisen pilkkirokissa. Mistä tuo eksoottinen tumma kurvikas kaunotar on tänne saatu. Sillä oli sellainen Nicole Kidman nainen.
Perulainen kaunotar
11
1053
Vastaukset
- Anonyymi00002
Mistä tietää että onko joku nainen vai mies ja minkä maalainen? Näkeekö paikallisista että tuo on Saukkkoaapalta ja tuo Aapajärveltä? Tämä Saunavaarasta ja nämä Kairalasta ihan selvästikin! Näkeekö sen päällepäin? Näkeekö?? Tai entä jos ei näe selvästi niin näkeekö selvinpäin? Näkeekö?
- Anonyymi00005
Kerran läksin matkaan mukaan ja aamulla näin selvästi että en ollut illalla nähnyt selvästikään selvästi
- Anonyymi00003
Kyllä voi kysyä että mistä olet kotoisin . Sitä ei mielellään ,että oletko mistään kotoisin . Muistakaa käytöstavat täällä ja kentällä.
- Anonyymi00004
Siinäpä näette, että heti kiinnitetään huomiota naiskauneuteen
- Anonyymi00007
Ken on saanut perulaisen kainaloon hän macho mies varmaan ihan oikeasti on ollut. Latino on hirvimiehen unelma.
- Anonyymi00008
Minä näin puliakan pyhän kaupalla.
- Anonyymi00009
Ja?
- Anonyymi00010
Ja kaupalla
- Anonyymi00011
Perun naiset. Upeita. Sama kaunotar keinui kesämekossa Pelkoseniemi päivillä. Pitkän, tuuheatukkaisen ja siloposkisen hevimiehen kanssa. Kesämekossa kun kulki. Oli jöpö mulla kankea.
- Anonyymi00012
Hassua.Nyt lienee sattunut väärinkäsitys.Epäilemättä köpösi oli kankea,tulit varmaankin näyttämön takaa virkistys hörpyltä ja näit kuvaelman. Pitkä tuuhea tukkainen siloposki olin minä, harjoittelemassa käsilläkävelyä mekko päällä.Täten mekkoni valahti korviini ja pitkä tuheroni siellä liehui tuulen mukana . Hevistä eikä tuuheasta tukasta ei kyllä ollut tietoakaan!EI!!
- Anonyymi00014
Upeaa kun kunnanjohtaja on naisten palvonnassa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 911097
- 125876
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa103845"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten276657- 70595
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait73583Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64562Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54526- 72483
Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist33483