Vaikka tunnetusti inhoattekin mua niin on mulla silti pari kohdetta tässä kiikarissa :). Siinähän vihaatte. Vaikka sosiaaliset suhteet on mulle utopiaa niin kyllä mä silti nään ja aistin ihmisten läpi kaiken olennaisen. Ehkä se on osasyy miks normot välttelee mua. Oon vähän niinku Mike breaking badin saagasta. -💊-.
Naisille tiedoksi,
Anonyymi-ap
13223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sinä ainakin palstasetä saat sanan kohde kuulostamaan just siltä mitä se sulle on
Ilo kuulla, ettet ole kääntänyt osaksesi saamaasi vihaa vihaksi naisia kohtaan.
Oletko itsellesi vastaileva multinikkimies ihan varma tästä asiasta
Ja jollekin tuollainen tutkiminen on päivän saavutus?
Antaa niiden äksyillä. Sehän kuuluu asiaan näissä soidinmenoissa ja toimii suorana todisteena siitä että mun persoonasta oikeasti pidetään. Perus psykologiaa ja biologiaa joista on hyvä olla perillä. Luulijan pitäisi saa'a sexiä jotta se rauhoittuisi. -💊-.
En minä vihaa ketään. Ellen pidä jonkun kirjoituksista, jätän lukematta. Anonyymien viestejä on hankalampi vältellä.
Hyvänä esimerkkinä tuo reppana joka laittaa joka viestiketjuun haukkumista. Se on säälittävä looseri.
>Simiti<
Minä taas tulen paremmin toimeen naisten kuin miesten kanssa.
Ymmärrän hyvin. He-teroitahan tässä ollaan. Monilla jätkillä on kyllä turhan suppea tunneäly mun makuuni. Kaverien kaverit (jätkät) on pahimpia. Myrkkyä 🤮. -💊-.
Sinussa ei ole mitään inhoa aiheuttavaa. ☺️ Älä huolehdi.
Sinua kartetaan, koska suhtaudut päihteisiin liian avoimesti. Mutta ehkä löydät naisen, jota se ei haittaa.
🦄
Käytän vain alkoholia (en joka viikko) (ja 1-2 kpl nuuskaa / vk). Lasketaanko kahvi ☕? Mikäli lasketaan, niin silloin olemme kaikki n*rkkareita. Eivät kaltaiseni älyköt tätä maailmaa selvinpäin kestä. Pillerinikin käyttö itsessään ei tee musta vielä n*rkkaria. -💊-.
Ai nii, siks mä varmaan nostin bb:n esille aloituksessani koska oon kattellut viime aikoina youtubefeedejä breaking badista. Kattelin eilen kun Waltteri ja Jesse kokkailivat. Ihannoin siis heitä? Kadehdin 😁?
Aloin spekuloimaan että voisin ittekkin alkaa kokkailemmaan 😅. Saa rahaa ☝💰💸🤷♂️. Jesse ois halunnu maistaa heidän uunituoretta tekelettään mutta Waltsu kielsi sen 😅😂. -💊-.
katsoin omista terveysjutuista kun poistatin rikkinäisen D17-hampin.. kukee puudutusjuttuja 4x jotain piikkejä, no jooh en tuntenut mitään, mutta hyvä lähti pois tuo hampio.
Mä oon juonut vettä. Miksköhän se ei tuu ku-sen mukana pois vaik' oon juonut sitä mun mielestä liikaakin? Lihaksikkaaseen kyrmyniskamieheen mahtuu paljon tavaraa.
Välillä tuotoksiani voisi luulla jopa karhun tekeleiksi 🐻. Käykää kattomassa vaikka lähimettässänne että mistä on kyse. -💊-.