Tässä kuussa olemme sopineet, että heinäkuussa lomamatkalla nähdään. Paikka olemme jo varanneet heinäkuulle. Missä vietämme yhdessä aikaa ja olemme yhdessä! Kaikki asiat olemme hoitaneet tässä kuussa, jotta heinäluussa me voimme nähdä! Työstämme on silloin lomaa. Kiusaajat häviävät. Ovat kummissaan, kun kelpaan puolisoksi ja niitä ärsyttää, kun ei voi enää minua kiusata!! 🥰🥰🥰
Kiusaajat. Minä voitan!
Anonyymi-ap
7160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onnea teille molemmille. Hyvää lomaa!
Hyvää matkaa
Ihmetyttää vain nämä, jotka puhuu "kiusaajista" foorumilla.Heillä ei ole vakkarin nikliä.Kuinka kiusaajanne voivat tietää, että kyseessä sama henkilö? Kiusaaminen on systeemi. Monesti Suomessa, jos olet ylpeä itsestäsi ja tuot sitä esille, sinua kiusataan.Ovat kateellisiä ja pyrkivät ampumaan alas sellaisen
Et ole enää kaukana siitä, että syyllistät kiusattua.
Tämä. Mistä anonyymeista pitäisi tietää kuka on kuka?
Kuka on sanonut, että tapahtuu vain täällä palstalla. Oikeassa elämässä sitä kiusaamista on ja kyllä he kiusaajat oikeassa elämässä tietää kuka olen!
Kuka on sanonut, että kiusaaminen tapahtuu täällä palstalla? Sitä tapahtuu ihan oikeassa elämässä! Kyllä silloin kiusaajat tietää ketä he kiusaa!