Nytt! Runkkarit tilaisuutenne saattoi mennä ohitse?

Anonyymi-ap

IL 29.5.-26 Obs! HUOM!
"Ulkomaat
Brittiyritys palkkaa 10 ”runkkaria”
Tekoäly-yhtiö haluaa palkata itsetyydytyksen taitajia.

Tekoäly-yhtiö etsii ihmisiä masturboimaan ohjatusti.

(Jari Himanen
Tänään klo 22:38)

Brittiläinen tekoäly-yhtiö Joi AI on julkaissut häkellyttävän työpaikkailmoituksen, joka on poikinut lyhyessä ajassa jo yli 100 000 hakijaa.

– Tekoälyalan startupit tarvitsevat testaajia ja kouluttajia. Tässä yrityksessä tuo työ on saanut K-18-luokituksen, talousmedia Business Insider muotoilee.

Joi AI haluaa palkata kymmentä ”sanavalmista, havaintokykyistä ja punastumatonta” ihmistä erikoiselta kuulostavaan masturbaatiokonsultin tehtävään.
Työn tarkoituksena on testata Joi AI:n tarjoamaa Daily Guided Masturbation -nimistä ominaisuutta.

Käytännössä yhtiö siis palkkaa kymmenen ihmistä onanoimaan.

– Kyllä, se on totta. Kyllä, sinulle maksetaan siitä, yhtiö viestii sosiaalisessa mediassa.

Yhtiö maksaa 1 500 punnan eli runsaan 1 700 euron palkkion neljän viikon työstä, mitä niin ikään asiasta uutisoiva Ladbible kuvailee ”melko rahakkaaksi” korvaukseksi runkkaamisesta.

– Joi AI:n Daily Guided Masturbation -ominaisuuden on tarkoitus käyttää tunnelmaan mukautettua tekoälyääntä ohjaamaan ihmisiä heidän elämänsä teknologisesti edistyneimmän runkkauksen läpi, Ladbible selvittää.

– Nämä uuden ominaisuuden kymmenen testaajaa osallistuvat ohjattuihin itsetyydytyssessioihin ja täyttävät kokemuksistaan kyselylomakkeita Joi AI -tiimin tarkasteltavaksi.

Valittujen henkilöiden odotetaan työnhakuilmoituksen mukaan osaavan sanoittaa tuntemuksiaan ”paremmin kuin sommelier osaa kuvata viinejä”. Heidän odotetaan kertovan muun muassa siitä, miten ohjattu masturbaatio vaikuttaa heidän stressitasoihinsa, unenlaatuun, mielialaan ja itseluottamukseen.

Testaajia pyydetään Ladbiblen mukaan muun muassa kertomaan, vastasiko tekoälyn tuottama ääni tunnelmaa tai häiritsivätkö viiveet heidän runkkaustaan."... etc.

Juttu jatkuu IL ... linkki nettiin...
Mm.
HAKIJOUDEN MÄÄRÄ YLLÄTTI!

4

119

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Nyt olis ollut vihdoin sopivaa työtä tarjolla Heinolan sedällekin!

      • Anonyymi00002

        Näin kertoo itse heinolan sedän iskä ihguu


    • Anonyymi00003

      Uuhh äähh pläähh paskaa tuli jo prööött

    • Anonyymi00004
      UUSI

      SOO SÅÅ! TÄMÄ uutinnen oli totta!

      Erikoinen juttu mutta tosi. Luin Suomi pojille tehty juttu!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      34
      4281
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      49
      2263
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      47
      1395
    4. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      85
      1220
    5. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      38
      1168
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      25
      1146
    7. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      50
      1090
    8. Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!

      Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin
      Kaste
      161
      955
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      175
      889
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      59
      881
    Aihe