Ei ole optinen harha. Katsoin tänään mainoslehtistä. Suurehkossa tarjouksessa oli Coke Zeroa 24 pack 15,99 ja tavallinen 17,99. Vertailun vuoksi Lidl, Prisma ja Citymarket myy Zeroa at the moment 7,99 tai 8,99. Ja tämä on vain yksi esimerkki, luulisi ihmisten tajuavan kuinka köyhän miehen Stockmann puijaa.
Tv TimmyH
Kakkosen Kyöstin puljun hinnoittelu
Anonyymi-ap
2
<50
Vastaukset 2
- Anonyymi00001
Ei tietääkseno omista Kakkosen Kyösti tuota firmaa enää toki perustanut sen.
- Anonyymi00002
Joo, hän on varmaan myynyt osakkeet pois, ainenkin osan. Kyllä mä olisin ainenkin jättänyt, jos ei muuten niin huvin ja urheilun kannalta.
Mut tehdään varmaan suht kalliit mainokset ja sit myydään "tarjouksia" hyvänä. Kenen mielestä 15,99 tai 17.99 on hyvä tarjous nyt kesäkuussa Herran vuonna -26..? 😁 No eipä juuri kenenkään paitsi henkilökunnan ja muutaman bimbon per liike lotka luulevat säästävänsä koska Tokmanni sanoo niin.
Tv TimmyH
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761550
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.100758En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25493