Kun maksaa hurjasti 36€ halvimmillaan postikuineen. Kamado n200€ todella mainio paras grilli! Mutta talvella oli myrsky heittänyt suojan pois ja kun huomasin asian päivien kulutta oli tiiviste jäätynyt ja grillauksen tarve oli nyt heti äkkiä ja tiiviste heikkeni irroten lämpöpuhallin sulatteluiden aikana. Oma hätäily syy sillä tiiviste oli edelleen moitteton ennen jäätymistä. Miten uuden ja mistä ja jokin kikka?mikä liima? sekin maksaa lisää. Kamado on aivan täydellinen grilli muuten. En tule koskemaan enää kaasu vesihöyry grilliin.
Vastaukset 1
- Anonyymi00001
”Kun maksaa hurjasti 36€ halvimmillaan postikuineen.”
Tämä on todella halpa hinta tiivistesarjasta. Meinasin sanoa, että pysyttele poika kaasugrilleissä, mutta pullon vaihtohan maksaa melkein saman verran eli ei sinun kannata grillata lainkaan kun tuollainen saituri olet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 119783
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.20716- 39685
Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32639Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38567Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63526- 34525
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?50519- 76517
- 63491