Erikoiset videot

Mikä ihmisiä kiehtoo katsoa videoita, joissa on jollakin finnejä, joiden talia lääkäri purskauttaa ulos.
3 tuntia sitten julkaistulla videolla oli jo 48 000 katselukertaa.
Ei sellaisia videoita kyllä halua katsella, jotenkin kuvottavia ovat.
959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ne ovat ihania: mielenkiintoisia, rentouttavia ja syvästi mieltä tyydyttäviä. 🙏

🦄

Äänestä
  • Aika hyvin tienanut kyseisillä videoilla 20.7 1,398,624 katselukertaa ja 350 - $5.6K
    eli päälle 5000€ päivässä videilla rahaa.
    Tietenkään joka päivä ei tuollaisia summia kerry, vaan joinakin päivnä muutamasta kympistä vähän yli 100 euroon päivä tai sitten nolla euroa, toisin päivät, jolloin tienaa satoja tai yli 1000€ kompensoi ne päivät jolloin ei ole tuloja videoista.

    Äänestä

  • Olisko sama, jos tekis videon kermapursottimesta, josta pursuaa kermaa samalla tavoin?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Olisko sama, jos tekis videon kermapursottimesta, josta pursuaa kermaa samalla tavoin?

    Minä sinulle kermapursottimen näytän.

    🦄

    Äänestä

Aika selvästi et ole nainen, etkä ole koskaan tavannut naista.

2Äänestä

Yhdellä kanavalla tulee poksaustarinoita. Ei ne poksautukset, mutta se, ah, niin ihana naislääkäri saa aikaan orkun pelkästä ajatuksesta.

Äänestä

Aina, kun olen nähnyt jollakin finnin tai mustapäitä, on tullut suorastaan pakottava tarve pursottaa, mitä en tietenkään ole voinut edes sanoa, saati tehdä.

Kun olin yliopiston patologian laitoksella harjoittelemassa ruumiinavausta, eräällä hirttäytyneellä sisarella oli valtavia mustapäitä. Oikein kamaloiduin, että minulle syntyi halu puristaa niitä sisareltakin, joka oli jo kaiken kärsimyksen ulkopuolella. R.I.P

Tietenkään en toteuttanut.

Äänestä
  • Joskus ollut sellaisia tulehtuneita karvatappeja ja kun sellaista puristaa niin tulee talia ja pitkä ihokarva juurineen.

    1Äänestä

ja jotain Juusojakin hölmöilemässä..

... mutta kun itsellä... saakelinmoista jotain riitelemistä, vihdoin jo vihdoin ja kullootken hasivat... mutta niin hyvä tuo Panasonicin Blluray... usb-tikulla voi siihen laittaa musiikkeja...

hiljaa kuunnella... USB-muistitikulla...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä ihmisiä kiehtoo katsoa videoita, joissa on jollakin finnejä, joiden talia lääkäri purskauttaa ulos.
3 tuntia sitten julkaistulla videolla oli jo 48 000 katselukertaa.
Ei sellaisia videoita kyllä halua katsella, jotenkin kuvottavia ovat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu