Ja kumpi sellaisen emännän näköinen eli kumpi sopis viereesi 1 laura närhi vai 2 erin anttila siis näöllisesti ja vartalollisesti
Kumpi on seksikkäämmän mamman näköinen
Anonyymi-ap
772
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksi aina näitä suomalaisia a-kkoja? En edes viitsi googlata kun arvaan jo ihan hyvin noista nimistä minkä näköisiä ovat. Jotain vanhoja r-umia a-kkoja kuitenkin.
laura närhi (ikä 48)
erin anttila (ikä 49)
miksi harrastat tälläistä, mikä tavoite tässä on? onko tämä mielestäsi huumoria tai jotain?
minusta tämä on vaan pelkästään ärsyttävää kun pitää googlata näitä v_anhoja h_arppuja mitä en todellakaan halua nähdä tai tietää näistä yhtään mitään
Sinä et olekkaan mies vaan olet kateellinen nainen ja yrität pahoittaa mieltä
Haluaisin sen van han kurpan nähdä joka noille har puille olisi kateellinen. Tai oikeasti en haluaisi nähdä.
yhdessä päivässä voi olla monta aamua ja yötä jos niin tunnin väleinkin ottaa nokoset päivän aikana, monta uutta aamua ja yötäkin
Minä taidan olla näille liian nuorekas, vaikka ihan tyylikkästi ikääntyneet. Ikää on 50 ja tänään kaupassakin vielä pojiteltiin. Vanhempi rouva ei yltänyt ylähyllylle, niin pyysi minulta apua: Kuule poika, autatko... Lähimmät työkaveritkin luulivat minua 35-vuotiaaksi vielä 1,5v sitten. Minulle toki sopii pysyä ikuisesti 35-v, se on oikeastaan paras ikä tällaiselle omia polkujaan kulkevalle sigmamiehelle. Pitää sitten tosi vanhana lavastaa oma kuolema ja aloittaa uudella henkilöllisyydellä jossain muualla.
Jonnaa ja Eeriniä tuli nuorena miehenä katseltua ja *******a. Laurakin oli kai jossain bändissä, mutta muistelen pitäneeni häntä liian poikatyttönä.