Nykyajan nuoret naiset

Anonyymi-ap

17

97

4Äänestä

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      entä sitten?

      • Anonyymi00002

        Ihan normaalia?


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Ihan normaalia?

        Normaali on käsite joka elää ja muuttuu yhteiskunnan mukana. Jos kaikki/suurin osa nykyajan naisista ovat kuvailun kaltaisia, on tämä vallitseva tila uusi normaali. Tervetuloa.


      • Anonyymi00008
        UUSI
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Normaali on käsite joka elää ja muuttuu yhteiskunnan mukana. Jos kaikki/suurin osa nykyajan naisista ovat kuvailun kaltaisia, on tämä vallitseva tila uusi normaali. Tervetuloa.

        Siis kyse nuorista naisista, ehkä joku 10 - 15% kaikista naisista.


      • Anonyymi00014
        UUSI
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        Siis kyse nuorista naisista, ehkä joku 10 - 15% kaikista naisista.

        Jokaisella sukupolvella on omat juttunsa, tämä on tätä päivää. Jos kaikki nuoret naiset ovat tuollaisia eikä se miellytä sinua, niin ota vanhempi konservatiivisempi täti-ihminen, tai mukaudu vallitsevaan tilanteeseen. Turha siinä on kuitenkaan valittaa.


    • Anonyymi00003

      Otan osaa että jäät ilman naista. Kannattaisiko tulla ulos kaapista?

    • Anonyymi00004

      Mun keksimä innovaatio toi viivojen käyttö :). Tietyistä ulkoisista piirteistä pystyy yleistämään minkälaisiin ihmisiin kannattaa sekaantua ja keihin ei. Hiustenväristä pystyy päättelemään paljon. Joku pinkkihiuksinen muija sais kyllä mun hormonit hyrräämään.

      Itä-aasialaisilla blondit hiukset = Mä oon myyty 👍. Ai miks 🤔? No kuule siks, koska kyse on puhtaasta hi-mosta. Hi-mo edellä 😁. Muutenkin blondit vois sopia parhaiten parisuhteeseen, kunhan ei oo mittään bim-boja. Per-hana mähän oon ny puut-teessa 😅. Ois mukavaa än-äs "ottaa haltuun" se toinen osapuoli. Ei siinä hengenlähtöön saakka tarvis kumminkaan yltää. Turvasanojen harrastajat on niitä mitä tulee vältellä.

      Kaljottelurata on täsä taustalla mikä buustaa läheisyyden tarvetta. Aika "Creepyä" settiä mulla nytten. Huomena tulee taas pari jaksoa lisää. En aio omaksua vaikutteita irl elämää varten. -💊-.

      • Anonyymi00006

        Joo älä kuule jatka enää. Ei tälläistä paskaa haluta tänne.


      • Anonyymi00007
        Anonyymi00006 kirjoitti:

        Joo älä kuule jatka enää. Ei tälläistä paskaa haluta tänne.

        Se riippuu ihan ihmisten huumorintajusta/-tajuttomuudesta sekä kulloisestakin mielentilasta :). En mää sentään mitään linkkejä ala tänne laitteleen. En aio nöyristellä kenenkään eesä ja teeskennellä muuta mitä olen. Teen ja kirjoittelen mitä lystään. Mua ei juttuineni latisteta ☝️.

        Ps. Esim. k*n-kyily on pelkkä tekosyy verhota omat pimeät mieltymyksensä. Sama juttu kuin kuuluisa lausahdus nimeltään "viih-dekäyttö". Vääryys on silti vääryys vaikka mitä väitettäisiin. Vastuu pitää kantaa, suurin osa ei kykene siihen. -💊-.


    • Anonyymi00009
      UUSI

      Avauksesi ei vaikuta myöskään kovin terveeltä. Outoja välejä sekä väliviivoja. Jotain on mennyt rikki?

    • Anonyymi00010
      UUSI

      Olet aloittaja ilmeisesti islamisti tai jokin muu tasa-arvon vastustaja?

      • Anonyymi00011
        UUSI

        Se on ihan normi persujuntti.


    • Anonyymi00012
      UUSI

      Aloituksen tekijä. Millainen äitisi oli?
      Vilma

    • Anonyymi00013
      UUSI

      Niinhän siinä käy, kun pitää toista sukupuolta tai jotain ihmisryhmää riittävän kauan alisteisessa asemassa.

    • UUSI

      Mitä noi on? En ymmärrä enää nykynuorten termejä. Moni puhuu ihan eri kieltä kun minä. Mä olin nuori 90-luvulla.

      • Anonyymi00016
        UUSI

        Anna olla vaan, tulee paha mieli tuollaisesta persu paskasta.


    • Anonyymi00015
      UUSI

      Sä oot vain jotenkin ääliö.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 124
      1345
    2. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      141
      1219
    3. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      65
      1161
    4. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      239
      1133
    5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      57
      1016
    6. 63
      891
    7. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      83
      861
    8. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      65
      677
    9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      33
      658
    10. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      39
      575
    11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      550
    12. Vieläkään ei voi opiskella kursseja korkeakoulussa?

      Vaikka lakiin tehty muutos hän ei saanut opiskella työttömyystuella. https://yle.fi/a/74-20244925
      Työttömyys
      13
      547
    13. Taidan luopua

      Sinusta.
      Ikävä
      33
      534
    14. Jälleen näin nainen unta sinusta

      Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
      Ikävä
      28
      529
    15. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      32
      529
    16. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      65
      498
    17. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      39
      475
    18. Et siis halua

      Kansssani mitään
      Ikävä
      29
      469
    19. Onko kipuraja

      Jo ylitetty?
      Ikävä
      51
      451
    20. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      24
      437
    Aihe