Nuorisossa on TOIVO!

Muutos on tulossa ja kovaa!

Olen tätä jo pitkään sanonut, ja nyt siitä on aivan selkeää näyttöä:

https://www.youtube.com/watch?v=6Y5pHf1v4h4
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis tuossa ihan alussa, ensimmäinen juttu

Äänestä

Saas nähdä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muutos on tulossa ja kovaa!

Olen tätä jo pitkään sanonut, ja nyt siitä on aivan selkeää näyttöä:

https://www.youtube.com/watch?v=6Y5pHf1v4h4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu