Suomalaismiesuhreilijoiden

Kyllä nämä Parviaiset, Haataiset, Pöyhöset ym. selittelee, mutta tulosta ei synny. Sitäkin enemmän poseerataan poikakalentereissa ja muissa naistenlehdissä ja mainostetaan miesten ihonpuhdistussarjoja. Eiköhän näistä aukene Parviaisellekin kunnon ura nyt kun ei tarvitse enää yrittää urheilla, vaan voi täysipäiväisesti keskittyä naisten naurattamiseen.
3487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...alkaen avajaisista läpi kisojen suomalaiset ovat KAIKESSA huonoja

Äänestä
  • Omien haukkumisessa suomalaiset ovat maailman parhaita. Puukkoa selkään vaan eikä mitään kannustamista...

    Äänestä

Missä on lihakset?Värnikulla oli niin komea kroppa- että aiaiai. Lihkakset ja niitten voimalla hyppi- ja heitti volttejakin.Tekisivätkö Akitterhot saman? Uudenpolven heittäjät ovat laihoja lihaskimppuja- siinä oli Korjus, ja nyt norjalainen, ehkä Terostakin tulee - jos naiset eivät vie nuorta poikaa.Suut suppuun ja tuloksia.Lörpöttelevät kuin akat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taidonnäytteistä kirjoitti:

Kyllä nämä Parviaiset, Haataiset, Pöyhöset ym. selittelee, mutta tulosta ei synny. Sitäkin enemmän poseerataan poikakalentereissa ja muissa naistenlehdissä ja mainostetaan miesten ihonpuhdistussarjoja. Eiköhän näistä aukene Parviaisellekin kunnon ura nyt kun ei tarvitse enää yrittää urheilla, vaan voi täysipäiväisesti keskittyä naisten naurattamiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu