käyttänyt aineita?
Lihasta ei kyllä ole mitenkään luonnottomasti, mutta se ei vielä takaa mitään.
Tosin yksi merkki aineiden käyttäjistä on voimakkaasti kasvaneet hartiat ja niska. joten olisiko siinä merkki?
Muita merkkejä?
Lihasta ei kyllä ole mitenkään luonnottomasti, mutta se ei vielä takaa mitään.
Tosin yksi merkki aineiden käyttäjistä on voimakkaasti kasvaneet hartiat ja niska. joten olisiko siinä merkki?
Muita merkkejä?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vai ei ole Terolla mitenkään luonnottomasti lihasmassaa.. Voi kiesus kuinka typerä olet jos tosissasi tuon heitit! Eihän sillä ole lihaksia enempää kuin tavallisella pulliaisella. Sen sijaan lihakset ovat kyllä treenattuja. Naturaalina voi hankkia suurenkin lihasmassan, ei se nyt helvetissä siitä ole kiinni. Sen sijaan tyypit kuten Kenneth Cantwell alkavat olla jo lihasmassaltaan epäuskottavan kokoisia, mutta ei sentään TERO PITKÄMÄKI!!!
eihän zeletsylläkään ollut suuret lihakset ja silti se pyyhkäisi keihastä lähes SATA METRIÄ.
tekkniikka kun on kohallaan nii keppi lentää...
Arielia kisa-asun pesuun.
etippä mulle ykski pistesijoille tullu urheilija joka EI käytä aineita. hehe. taitavat kaikki käyttää. toiset enemmän ja toiset vähemmän.
jotku aineet on ihan sallittujaki. että voi olla tosiaan hiukan vaikee ettiä sulle joku menestyksekäs urheilija joka ei käytä MITÄÄ aineita.
haaaaaaaaa! tero ei ikinä käyttäis dopingia sen vaan sanon