JES!!!!
Suomi sai ees yhen mitalliiiiiiiiin!!
Ei se Tero sitte sitä mitallii saanu mut Evilän
PRONSSI kelpaaa!!!!!! ( ja on se pronssi paikkaki hyvä suoritus siis TOSI hyvä )
Suomi sai ees yhen mitalliiiiiiiiin!!
Ei se Tero sitte sitä mitallii saanu mut Evilän
PRONSSI kelpaaa!!!!!! ( ja on se pronssi paikkaki hyvä suoritus siis TOSI hyvä )
Vastaukset 9
Vanhimmat
tommi on perseestä revitty!
sä oot aika...
pitikö olla periaatteessa vastaan senkin mulkku!
tosiasiassa evilä on sentään mies joka uskaltaa esittää mielipiteensä eikä naureskele kuten parviainen jokakohdassa. ja laittaa tollasille mulshulle luun kurkkuun.
.. ja samalla kaikille muillekkin epäilijöille
periaatteessa vastustavat ja eriävänmielipiteen lausujat vetäkääs vaikka pipari päähänne ja häipykää vuorille mamikset
,, kerro jotain muutakin ihanaa mistä jore unelmoi.. täällä olis mulla kavereita lisää joitten kanssa voitas repii sunkii aunusta porukalla..
EVILÄSTÄ me ei tykätä kun se on niin suomalainen ja isänmaallinen persoonnallinen mies..
Hyvin evilä sen teki.. mUtta Kyllä terokin oisi voinut kanssa hoitaa toisen mitallin.. Mutta Hyvä Evilä..
Nii se Evilä hyvin teki..... Mä kyllä ootin Terolta hopeeta, mut iha sama mu se sai 4 sian...
Kylhä Tomminki pronssi on hyvä tulos..! =)
Onneksi Tero on vielä niin nuori, että kerkiää vielä monet kisat voittamaan.
kyllä sitä tuli hihkuttua ku hevi-evilä näytti mihin suomalainenki voi kovassa paikassa pystyä!
ainoita suomen urheilijoita joilla ei tuu paskat housuun tuossa tilanteessa. MAHTAVAA! pronssi ei ole tuossa lajissa mikään häpeä!
... aina hävitty, kulta ja pronssi voitettu. oli kyllä hyvän kuulosta ku koko areena oli hiljaa, ku oottivat viimistä tulosta,,,ja mikä huuto lopuksi. wow