Tommi is the best

JES!!!!
Suomi sai ees yhen mitalliiiiiiiiin!!
Ei se Tero sitte sitä mitallii saanu mut Evilän
PRONSSI kelpaaa!!!!!! ( ja on se pronssi paikkaki hyvä suoritus siis TOSI hyvä )
91068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tommi on perseestä revitty!

Äänestä
  • sä oot aika...

    Äänestä

  • pitikö olla periaatteessa vastaan senkin mulkku!
    tosiasiassa evilä on sentään mies joka uskaltaa esittää mielipiteensä eikä naureskele kuten parviainen jokakohdassa. ja laittaa tollasille mulshulle luun kurkkuun.

    .. ja samalla kaikille muillekkin epäilijöille

    periaatteessa vastustavat ja eriävänmielipiteen lausujat vetäkääs vaikka pipari päähänne ja häipykää vuorille mamikset

    Äänestä

  • ,, kerro jotain muutakin ihanaa mistä jore unelmoi.. täällä olis mulla kavereita lisää joitten kanssa voitas repii sunkii aunusta porukalla..

    EVILÄSTÄ me ei tykätä kun se on niin suomalainen ja isänmaallinen persoonnallinen mies..

    Äänestä

Hyvin evilä sen teki.. mUtta Kyllä terokin oisi voinut kanssa hoitaa toisen mitallin.. Mutta Hyvä Evilä..

Äänestä
  • Nii se Evilä hyvin teki..... Mä kyllä ootin Terolta hopeeta, mut iha sama mu se sai 4 sian...
    Kylhä Tomminki pronssi on hyvä tulos..! =)

    Äänestä

  • Onneksi Tero on vielä niin nuori, että kerkiää vielä monet kisat voittamaan.

    Äänestä

kyllä sitä tuli hihkuttua ku hevi-evilä näytti mihin suomalainenki voi kovassa paikassa pystyä!
ainoita suomen urheilijoita joilla ei tuu paskat housuun tuossa tilanteessa. MAHTAVAA! pronssi ei ole tuossa lajissa mikään häpeä!

Äänestä

... aina hävitty, kulta ja pronssi voitettu. oli kyllä hyvän kuulosta ku koko areena oli hiljaa, ku oottivat viimistä tulosta,,,ja mikä huuto lopuksi. wow

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bluesfani kirjoitti:

JES!!!!
Suomi sai ees yhen mitalliiiiiiiiin!!
Ei se Tero sitte sitä mitallii saanu mut Evilän
PRONSSI kelpaaa!!!!!! ( ja on se pronssi paikkaki hyvä suoritus siis TOSI hyvä )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu