Raffel-kierresipsit on

ja rapeita. vejän puoli pussia niitä päivässä enkä muuta. n. 500kcal, n. 20g rasvaa/vrk, kivasti oon ruvennu kapenemaan, kiitos.
42141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ähh!?? siis syöt pelkästään niitä päivässä? wtf.. saat varmasti kaikki tarpeelliset ravintoaineet ym.. en pitäisi kovin fiksuna laihdutus tapana.. mutta tapansa kullakin....

Äänestä
  • tosissani olen. Tänään on vaan ollut vähän päänsärkyä..

    Äänestä

paino lähtee lihaksistosta

Äänestä

taas yksi vitsiniekka!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanan kepeitä kirjoitti:

ja rapeita. vejän puoli pussia niitä päivässä enkä muuta. n. 500kcal, n. 20g rasvaa/vrk, kivasti oon ruvennu kapenemaan, kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu