MIELENKONRTROLLOINTIA
yrjö puska
1
405
Vastaukset
- muuan mies
Jos ei ole muuta asiaa kuin heitellä urleja edes esittämättä yhtään omaa kommenttia, niin voisit mieluimmin heitellä niitä muualla. Jos jossain muualla on mielestäsi hyvä keskustelu käynnissä jostain, niin mene toki sinne esittämään, jos sinulla on siihen asiallista sanottavaa.
Pelkkien linkkien postaaminen ei ole keskustelua; vähimmäisvaatimus on, että pitää ainakin kertoa, miksi on linkin postannut ja mihin viittaamassaan sivustossa haluaa kiinnittää huomiota!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222648- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821189