autta kaa mun yks hyvistä kamuista yrittää iskee mun ihanaa poika ystävää mitä mun pitis tehdä? auttakaa
miten annan anteeksi kun kaveri oli mun poikaystävän kaas
särkynytsydän
5693
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos oot täysin varma asiast,ni vedä muija jossai sivummalle ja sano iha suoraa et hei,tää on mun,eti **ttu oma!!! ja todellinen "kaveri" ei todellakaan lähe iskee sun j-kamuas et kannattaa miettiä asiaa vähän toltaki kantilta... niinkun..
"KAVERI!?!???"
Niin just!!!se ei ole sun kaveri jos ton tekee!! mulle on tehty tuo muutama kerta ja toiseen ämmään ei oo minkäänlaisii välejä ja toinen on edelleen mun rakas serkkuni!!! :) sano sille kavirilles suorat sävelet ennen ku mitään kerkee tapahtumaan!!!
sori vaan mutta mä oon just se kaveri!!ja vitut omapa on asiani mitä mä teen ja kenen kaa!!eipä tuo kundikaan kieltäny että joo ei me voida mä oon sen sun kaveris kaa.....ja liian myöhästä....NYT ON JO MYÖHÄSTÄ MONELLA TAPAA!!!!!
Voi voi voi voi. Minä jättäisin poikakaverin ja bestiksen. Vallan mahdottomaksi peliksi nuorten ihmissuhteet ovat menneet! Parempi olla yksin kuin huonojen kavereiden kanssa.
minun mielestäni sinun kannattaisi nyt miettiä haluatko tosiaan tuon jätkän ja onko bestiksesi todella niin hyvä kaveri että voit antaa anteeksi...voi tyttö hyvä mieti nyt ja puhu bestiksesi ja poikaystäväsi kanssa miksi he tekivät sen sinulle.mutta muista myös että heitä ei kukaan pakottanut ja että ovatko he todella ajatelleet sinua...sinun kannattaisi jättää kummatkin etsi jotain parempaa seuraa...onhan sinulla muitakin kavereita kuin tuollaisia jotka pettävät sinua.eivät he silloin sinusta paljoa välitä.