tässä kaikille töitä, katsokaas!

tänään uudenlainen verkostomarkkinointi esittelyssä mtv3-chatissa alkaen klo 01:00..Itse olen mukana hommassa ja mä oon ainakin tienannut hyvin!
41127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakaan ei se sille vaikuta, mutta en tiedä tarkempaa.Monta purkkia pitää myydä päivässä ja meneekö hyvin kaupaksi ja kuka niitä ostaa? 40e purkki on kuitenkin paljon joten ihan kaikki ei niitä osta vaikka haluaisi.
Saako hyvin voittoa purkkia kohden?

Äänestä
  • purkista tulee ihan hyvä voitto ja mulla menee ainakin hyvin kaupaksi, myös nykyinen mainonta auttaa asiaa paljon, esim uusin seiska ym..en lähde tässä sen tarkemmin esittelemään myyntivoittoja yms, mutta minuun saa yhteyden e-maililla ja voin antaa enemmän tietoa yksityisesti sähköpostitse!
    [email protected]

    Äänestä

  • jenna kirjoitti:

    purkista tulee ihan hyvä voitto ja mulla menee ainakin hyvin kaupaksi, myös nykyinen mainonta auttaa asiaa paljon, esim uusin seiska ym..en lähde tässä sen tarkemmin esittelemään myyntivoittoja yms, mutta minuun saa yhteyden e-maililla ja voin antaa enemmän tietoa yksityisesti sähköpostitse!
    [email protected]

    parhaimmillaan sä saat purkista 17€ (ei ihan tarkka luku mut sinnepäin). alkutasolla 10 eepiä.

    onhan se ihan puhtaasti verkostomarkkinointia sillä erolla että katteet on paremmat kuin vaikka gnld:llä. pelkällä pillerikaupallakin saa jo kivat sivutienestit jos jaksaa vaan kaupata.

    oon syöny muutaman päivän niitä tabuja, saa kattoo onko vaikutuksia.

    jos tuote on hyvä niin toi on ihan oikeesti saatanan kova juttu.

    Äänestä

Ennen kuin lähtee mukaan mihinkään verkostoihin, kannattaa kysyä parilta kaverilta (ja itseltään), että haluaako ne ostaa 40€ ternimaitokapseleita, joiden terveysvaikutuksista ei ole mitään hyväksyttya tutkimusta. Jos kaverit niitä tahtoo, niin sitten ei kun mukaan. Kapselit itsessään ei ole juuri minkään arvoisia, mutta hintaa tulee, kun koko verkosto täytyy pitää pystyssä tyhmien kusettamisella. Hölmöjä on kuitenkin Suomen kokoisessa maassa aika vähän, kannattaa varmistaa markkinat etukäteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenna kirjoitti:

tänään uudenlainen verkostomarkkinointi esittelyssä mtv3-chatissa alkaen klo 01:00..Itse olen mukana hommassa ja mä oon ainakin tienannut hyvin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu