Moniko?

Annelies_007

Moniko harrastaa sulkapalloa aktiivisesti? Hyvin mukava laji, saa liikuntaa. Itselläni on harjoitukset 4 kertaa viikossa, ei sunnuntaisin tai torstaisin. Onko muita ns. aktiivisia harrastajia?

3

911

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ape man

      nykyään (talvella) ti ja pe 20-22. Siis 4 tuntia viikossa jos ei mitään ihmeellistä satu.

    • kamelii

      Treenit mulla on viis kertaa viikossa,päälle vielä viikonlopun kilpailut(justiinsa laskeskelin et ei mulla hirveesti vapaita vkloppuja ole...noo.pääasia kumminki et saan tästä niin paljon irti etten kyllä pois vaihtais::)

    • TEPPO

      oon jo 45 v mies mutta siitä huolimatta nautin rakkaasta lajistani 4 krt/vk hyvien ystävieni kera ja kunto pysyy yllä sekä sulis saa ajatukset pois työstä! SUOSITTELEN LÄMPIMÄSTI KAIKILLE!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      204
      7235
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      179
      2296
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1788
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1450
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      65
      1413
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      57
      1216
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      102
      1155
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      7
      1086
    9. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      1049
    10. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      271
      1038
    Aihe