Tunteeko kukaan? Käykö kukaan siellä? Ja mitäs tykkäätte?
Hopealyhty, Hyvinkää!?
Netta
61186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onhan se ihan tavallinen paikka, ikärakennekkin vaihtelee aika tavalla, mutta ihan ok!
T:Julle29
Kyllä se on ihan yes mesta. On tullut pari kertaa käytyä ja voisipa mennä uudestaankin. Ennen remonttia taisi olla hiukan vanhemmankansan suosiossa mutta, nyt sielä käsittääkseni viihtyy hiukan kaiken ikäiset immeiset=) Eli ei muuta kuin sekaan vaan. Ja jos olet vaikkas vahingossa drinksukaveria vailla? ni oikein nätisti kun pyydät niin suostua mukaan=)
[email protected]
hopikseen eksy.Mene mediciin maniin.
mutta "metkuun" ei oikein viikonloppuisin mahdu.
kukapa haluaisi seurustella&särpiä seisaaltaan?
Tietyissä asioissa Rosita ajaa saman asian, tanssijalkaa voi heilutella myös Upstairs Clubilla, käsittääkseni keskimäärin nuorempaa porukkaa.
Käy siellä ihmisiä, sehän on sentään Hyvinkään ainoa "aikuisempi" yökerho. Soittavat ihan peruspoppista sielläkin. Bordellinpunaisesta yleissävystä on jo taidettu luopua...? Kamala paikka silti, suosittelen että otat hyvää seuraa mukaan, sillä sieltä sitä on vaikea löytää. Tai ehkä sulla on parempi säkä, voi olla. Itse yritän vältellä kyseistä paikkaa, ei ole vaikeeta, kun asuu nykyään muualla... mutta Hyge rulettaa!!! Kokeile K2:sta, siellä välttyy SEKÄ pahimmilta teineiltä ETTÄ keski-iänkriisissä räpiköiviltä sediltä ja tädeiltä. Siellä välttyy myös ahtaanpaikankammolta ja ruuhkalta, lattialla on tilaa tanssia!
.. on kaikki eronneet ja karanneet tai muuten vain epätoivoiset.
Tosin muodostaaksi oman mielipiteesi käy katsomassa. Tunnetustihan yksi pitää äidistä ja toinen tyttärestä.. eiköhän tuo päde muuhunkin.. makunsa kullakin.