Kaipaatko oman kullan kainaloon? Löydä seuraa Treffeiltä

Kaipaatko oman kullan kainaloon? Löydä seuraa Treffeiltä

Onpa hyvä vitsi! Täältä mitään löydä!
3730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

haluatko tavata kusipäitä, valehtelijoita, nettiriippuvaisia, luusereita?

Tee oma profiilisi treffisivuille!

Äänestä

kainaloon?

Niitä jo jonkun toisen kultsuja täältä kyllä löytää ;)eli löydä varattua seuraa treffeiltä.

Eikä oo mikään vitsi;)

Äänestä
  • Eiköhän sama mahdollisuus törmätä niihin varattuihin, vaikkapa baarissa, ole ihan yhtä suuri, jollei suurempikin. Ethän sinä voi ennakkoon tietää kenestäkään täysin tuntemattomasta henkilöstä yhtikäs mitään.

    Järjen käyttö on aina sallittua. ;)))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahahahaa kirjoitti:

Kaipaatko oman kullan kainaloon? Löydä seuraa Treffeiltä

Onpa hyvä vitsi! Täältä mitään löydä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu