Kohottaako keilailu millään muotoa kuntoa?Hengästyykö siinä? Astmaatikko kyselee..
Kunto
Jokunen
3
1155
Vastaukset
- eppulainen
ainakin pakaralihaksiin ottaa kun kyykkii, ja pallon painosta riippuen käy käsivarsiin.ei mitään hikiurheilua kuitenkaan.
- jesjess
oikeakätisillä vasen ja vasenkätisillä oikea polvi vahvistuu jonkin verran. ranne ja selkä vahvistuu huomattavasti. myös tasapaino kehittyy.
- Numero13
siinä tällainen vähemmän treenannut hengästyy jo kierroksen jälkeen...ja paikat kipeänä seuraavana päivänä että tehokkaampaa kuin sohvalla löhöäminen ^_^ siitä mukava laji että saa itse säädellä viskooko tuhatta ja sataa vai rauhalliseen tahtiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678