Kaikkien syömisestään ja yleensäkin inhimillisyyttä omaavien tulisi nyt boikotoida Ranskaa ja vähintäänkin hanhenmaksaa, kellä nyt siihen on varaa ja mieltymys. Hanhien pakkosyöttö pöyristyttävää eläinrääkkäystä! Katsokaa tänään ykkösen aamuteeveen uusinta klo 12.50!
kidutettuja hanhenmaksoja
tosi on
5963
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitä ihmeen tekemistä tuolla hanhien pakkoruokinnalla on geenimanipulaation kanssa? Valitse vuodatuksellesi edes oikea foorumi!
"Mitä ihmeen tekemistä tuolla hanhien pakkoruokinnalla on geenimanipulaation kanssa? Valitse vuodatuksellesi edes oikea foorumi! "
Ehkä hän vaatii tiedemiehiä kehittämään kasvin joka kasvattaa hanhenmaksan makuista ainetta hedelmässään tai muussa. Se olisi kai pensaan tai puun hedelmä tai juures.
maistuu erihyvälle, joten älkää nyt vain alkako vastustamaan kaikkea hyvää.
kiduttamatta hanhia! Pakkosyöttö olisi kyllä kiellettävä, se on eläinrääkkäystä. Näitkö ohjelman?
Itseasiassa se maistuu ihan p*skalle, joten itse en ainakaan koske siihen ja suosittelen muitakin välttämään.