Auflaufille

Kiitos oikein paljon, pelastit juhlani nyt on helppo suunnitella kun reseptit ovat valmiita.
1125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En ollut aikaisemmin tehnyt tuota Kukkakaali-Parsakaalitimbaalia. Tänään tein, ja oli vallan mainiota. Lisäisin siihen vielä 2 keskikokoista porkkanaa, niitä oli liian vähän. Myös Tofujuustokuutioita vähässä öljyssä miedosti ruskistettuna ja soijalla maustettuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taiga kirjoitti:

Kiitos oikein paljon, pelastit juhlani nyt on helppo suunnitella kun reseptit ovat valmiita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu