Olen menossa helsinkiin tammikuussa ja haluaisin edullisia pimeessä hohtavia huulikorun päitä ostaa... Mistä mahtas saada? 1,6mm tapille sopivia.
Pimeessä hohtavia huulikorun päitä
Helsingistä?
3379
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
..no siis jos niin käy ettet sieltä hesasta löydä tai muutenkaan mistään liikkeestä, niin tilaa netistä.. mä olen sieltä pari korua tilannut ja ainakin vielä ihan luotettavasti on toiminut se tilaaminen: )että tavara on tullu niinku on pitäny ja näin. googleta joku sivu, mä olen anakin monesti nähnyt nuita pimeessä hohtavia, sdiellä on niitä irto-osa-kohtia ni niistä sitten. itselläni ei tosin huulikorua mutta..
Joo, otan kyllä myös nettiosotteita vastaan, kiitos :)
Suomi24:n Laajan haun kautta voi eri hakusanoilla hakea lisää palstalla käydyistä keskusteluista hyväksi havaittuja lävistyskoruja myyviä Internetissäkin toimivia kauppoja ja perinteisen googlettamisen lisäksi varmasti moni laittaa palautetta tähänkin viestiin, mutta kannan korteni kekoon minäkin ja postaan linkin A-Illusionin sivuille. Se on hyvä, edullinen ja luotettava paikka tilata koruja Internetistä. Muitakin toki on, mutta tuo on oma suosikkini.
http://a-ilusion.com/kauppa/index.php
Toivottavasti tästä oli apua.
Hauskaa joulua!