mistä ammattihierontaa?

Hei. Mikä on hyvä hierontapaikka kaupungin alueella? Kunnon ammatihierontaa, ei mitään silittelyä. Mielellään mieshieroja.
41450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Peuran Olavi on huippuhyvä hieroja, suosittelen ehdottomasti.

Äänestä

JiiPeellä on muistaakseni Aaro pernu niminen kaveri. Keskipisteen talossa. Kalotinlinnassa hieroo Tero Sormunen.

Äänestä
  • Urheiluopistolta saa hierontaa hierojaopiskelijoilta melko halvalla.

    Äänestä

  • .............................. kirjoitti:

    Urheiluopistolta saa hierontaa hierojaopiskelijoilta melko halvalla.

    Rovaniemellä oli suomen paras hieroja vähän aikaa, tosin se on nyt eri paikkakunnalla ja tekee muitaki hommia. Suosittelen urheilihierojia niille jotka haluavat kovempaa hierontaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zaq kirjoitti:

Hei. Mikä on hyvä hierontapaikka kaupungin alueella? Kunnon ammatihierontaa, ei mitään silittelyä. Mielellään mieshieroja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu