Jos joku ois väittäny, että Manninen...

mitaleille tässä kisassa, niin olisin nauranut hänelle suoraan päin naamaa!:D

Ihmeellinen on maailma?!...ja ihmismieli!
4428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Manninen on täys looseri, aivan eri tyyppinen kuin itsetuntioinen Lajunen, joka korjasi koko potin Salt Lake Cityssä!!! Oi niitä aikoja...ne eivät koskaan enää palaa.......

Äänestä

Minä tiesin siitä hetkestä lähtien kun Manninen antoi haastatteluja varmasta voitosta. Manninen aliarvioi vastustajansa viimekisojen perustteella ja lahti ladulle ylimielisenä.

Äänestä
  • pois mitaleilta! Hyvänen aika! maailman paras yhditetyn mies ei saa edes mitalia olympialaisista?!?!?!?!?!?!?

    Äänestä

  • kokonaan... kirjoitti:

    pois mitaleilta! Hyvänen aika! maailman paras yhditetyn mies ei saa edes mitalia olympialaisista?!?!?!?!?!?!?

    tää ei vaan voi olla totta!!!mutta elkää hyvät ihmiset tuomitko hannua ennen kun vika kisa on hiihdetty!!!ei se haukkuminen ainakaan menestystä tuo..en todellakaan usko että hannu oli varma voitosta,edes mitalista..mutta miksei niitä tietysti odottaisi tämän kauden aikasimmilla suorituksilla?!?ja onneksi sitä ei olla yhtään manniselle median kautta toitotettu!!!!mutta ei media tietenkään saisi vaikuttaa,ja ei se tietenkään vaikuttanut lopputulokseen..mysteeri..mutta jaskalle täydet kymmenen pistettä kaikesta huolimatta..kun ottaa vielä huomioon sairastelun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei pääse... kirjoitti:

mitaleille tässä kisassa, niin olisin nauranut hänelle suoraan päin naamaa!:D

Ihmeellinen on maailma?!...ja ihmismieli!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu