Suomi24 Uskonto/Islam-palstalla on herännyt epäilys, että palstaa hallinnoi eli toimii sheriffinä ryhmä muslimeja, jotka esiintyvät Gohar-nimimerkillä. Gohar on palstalla maanantaista sunnuntaihin klo 7:stä yö 11:sta. Voiko tämä olla mahdollista naiselta, joka väittää olevansa kolmen lapsen äiti ja käyvänsä töissä.
Jos palstalle laittaa islamia kritisoivan tai elämää islamilaisessa maassa kuvaavan tekstin, niin teksti poistuu mihin vuorokauden aikaan tahansa ja minä päivänä tahansa.
Voisiko Suomi24:n ylläpito tutkia asian?
Islam-palstaa hallinnoi ryhmä ...
6
631
Vastaukset
- Missä yli-sheriffi?
Miten se on mahdollista? Eikö Eniro valvo yhtään sheriffejään. Pitäisi sheriffillekin olla sheriffi.
kun pojat ei saa siellä läpi rasistisia herjausviestejään niin itketään joka palstalla kuin pienet kakarat.
- I'm amazed!
Käkkäräpää sai pistettyä peräkkäin useamman kuin 5 sanaa. ONNITTELUT.
- hassu
ainoakaan kriittisesti islamiin suhtautuva kirjoitus ei pysy siellä kuin hetken. keskustele sitten asiaan liittyvistä aiheista, kun palstaa dominoi ryhmä muslimeja. kyllä eniron pitäisi hyväksyä sananvapaus tälläkin palstalla. tämä jos joku on sensuuria törkeimmillään.
- Suomalainen Suomesta
Tietääkö kukaan millä paikkakunnalla tämä Gohar vaikuttaa? Hän on kyllä törkeyksien huippu. Ja taas suomalaiset eivät tee mitään. Pääasia on, että hihhulit määrää.
- on että
Suomessa on laitettu joka kylään islam vetoisia pizza, kebab ym. paikkoja, isoimmissa kaupungeissa joka kaupunginosassa.
Nämä paikat aseistetaan ja varustetaan hiljalleen ja jokaiseen tulee yksi koulutettu upseeri/yhdyshenkilö.
Oikean hetken tullen aiheutetaan useassa paikassa häiriötä jonne saadaan sidottua poliisit,nämä ovat myös samalla väijytyksiä jossa poliisit poistetaan. (Mellakointi eri maissa on testausta viranomaisten nopeudesta ja mistä joukot tulee) Samaan aikaan hyökätään poliisiasemille jossa on korkeintaan muutama henkilö. Sieltä selviää myös yksityishenkilöiden aseistus jolla saadaan myös siviilit riisuttua aseista.
Puolustusvoimien yksiköt ovat viikonloppuisin pienellä miehityksellä, tälläisen yksikön eliminointiin riittää 10 aseistettua ja koulutettua miestä. Sieltä saadaan vahva aseistus mikä riittää pääjoukkojen aseistukseen.
Joka pizzeria muuttuu alueelliseksi valvontayksiköksi josta pystytään valvomaan tehokkaasti ihmisten liikkumista.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 302845
- 951606
- 1211404
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa371244- 761165
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo251064- 53972
Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa270951MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil221924Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall112875