Siinä on hieno suomalainen mies!
Haluaisin kätellä häntä, haluaisin tuntea oikean suomalaisen kädenpuristuksen ja sen iki-ihanan hymyn!
Missä olet Markku?!
Missä tapaisin Markku...
7
1293
Vastaukset
- Tortillas
Hieno suomalainen mies? Vaimon ulkoasusta voi päätellä, kenen kustannuksella isukin urheilu-ura on hankittu. Markku tarvitsi vain tarpeeksi epäitsenäisen naisen, joka kaitsee kakarat ja pyörittää kaiken sillä aikaa kun hän liu'uttaa kiveä.
Enpä sanoisi hyväksi mieheksi.- laura3
...vois nähdä Markun vaimon kuvan?:) missä?
- sama
laura3 kirjoitti:
...vois nähdä Markun vaimon kuvan?:) missä?
Iltalehden nettisivulla, ihan etusivulla.
- Olet tyypillinen kateelinen...
...suomalainen. Harmittaa että sinunlaisia kasvaa täällä suomessa.
Markku Uusipaavalniemi on aivan eri maata; aito oikea suomalainen mies! Kiitos Markku sinun panoksestasi olympialaisissa. Olet minun idolini :-) Olet suomalainen mies isolla ämmällä! :-) Onnea hopean johdosta! - Akateemikko
Olet tyypillinen kateelinen... kirjoitti:
...suomalainen. Harmittaa että sinunlaisia kasvaa täällä suomessa.
Markku Uusipaavalniemi on aivan eri maata; aito oikea suomalainen mies! Kiitos Markku sinun panoksestasi olympialaisissa. Olet minun idolini :-) Olet suomalainen mies isolla ämmällä! :-) Onnea hopean johdosta!White trashia..., hän ja kannattajansa, jonka voi päätellä myös miehen lasten nimistä, jotka ovat juuri sitä ylijäämätavaraa, jota mellunmäkeläiset antavat lapsilleen, kun kaikki brooket on jo käytetty.
- markku jee!
Akateemikko kirjoitti:
White trashia..., hän ja kannattajansa, jonka voi päätellä myös miehen lasten nimistä, jotka ovat juuri sitä ylijäämätavaraa, jota mellunmäkeläiset antavat lapsilleen, kun kaikki brooket on jo käytetty.
tyhmää juttua sulla
- M-15 ON HOT
Minäkin haluan tavata Markun. Hei Markku, opetatko sitä curlingia muuallakin kuin Oulunkylässä? Maksaisin Markun curling-kurssista aika paljon :).
Markku on tosimies, helvetin komea ja kohtelias. Markulla on nii-iin ihana hymy. Markku vaan ON - täydellinen :). Markun hymy on parasta, mitä olen nähnyt TV:ssä ja lehdissä piiiiitkään aikaan :).
Onnea curling-hopeasta koko Suomen joukkueelle! Te ootte ihan parhaita ja Markku sä oot kuuminta hottia :)!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877