miten ihmeessä kampaaja värjää keltaisen tyven?! v*tuttaa nyt kun katon mun hiuksia!! värjäsin joskus kaikki hiukset hopeanvaaleiksi ja menin värjäämään sitten tyven eri kampaajalle, kun edellisella maksaa tyvenvärjäys 65e!! ja sain keltaisen pään!! ois pitänyt maksaa ne 65e kunnon vaaleista hiuksista!! Auttaako mua nyt se hopea shampoo? vai jokin muu? ajattelin joskus parin viikon päästä vaalentaa ne hiukset ihan kaupan vaalennusaineella. Joskus kokeilin yhteen suortuvaan sitä ja tuli tosi hyvä hopean/tuhkan vaalea, ois pitänyt vaalentaa sillä, niin oisin rahaakin säästänyt :(
Keltainen tyvi kampaajan jälkeen!!!
://
3842
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
itselläni käynyt samoin monta kertaa, sun pitäs vaatia että ne korjaa siellä kampaamossa asian.
Kun löydät hyvän kampaajan pysyttele siinä samassa, tosin hyvän kampaajan etsiminen voi viedä aikaa. Ja kaikki ei sitten välitä lopputoluksesta sitte on kiva maksaa 70 euroo erivärisestä tyvestä...=(
mut voiko mennä vaatimaan vasta monen päivän päästä? värjäsin nimittäin torstaina.. ja kyllä mä sen hyvän kampaajan löysin, se joka värjäsi koko tukan alunperin, mut kun toi tyvenvärjäys maksaa 65e, niin ei ole oikein varaa semmoseen joka kk..
tottakai voi, siinähän sen näkevät sitten että mikä se väri on. Kyllähän niitten pitäs korjata vahinko minkä on aiheuttanut. Ja pysyttele nyt siellä alkuperäsessä vastedes =)Ite löysin just uuden hyvän kampaajan, eikä oo ees kallis, ne korjas mun keltasen tyven =)tuli iha jees..