Huippu-urheilija vai ei.
Tuurin armoilla?
Epäonnistunut hyppy mäestä on se jossa ei pääse kärjen tuntumaan? Häh?
Kysytään mikä syy?
Todellisuus on mysteeri jos urheilija itse vastaa.
Toden totta tuuli on se syy, pyörii mokoma ja antaa mahdollisuden heikommillekkin ponnistajille päästä leijailemaan kultaan.
Onko siis hyppääjä epäonnistunut vai saanut vain hyppyihinsä huonot tuuli olosuhteet jos putoaa käjestä kauas.
Epävarmaa huijausta koko mäkihyppy.
Hyppääjiltä sitten tentataan tietysti mitä sattuu ja saadaan vastauskseksi sitä samaa.
Miksi tämä mäki sopii sinulle näin hyvin?
Vastaus: jotenkin sen profiili on sellainen...
Miksi suksi ei luistanut tänään?
On ollut flunssaa viikko sitten. Ei sen pitäisi vaikuttaa.
Mikäs nyt kun Jandalla menee hyvin?
Se on huippu kaveri, ponnistus osuu juuri kohdalle.
Mitenkäs ponnistus tänään kun lavoja laskettiin ja nostettiin ja oli taukoja sun muita ongelmia?
No nyt onnistui ponnistuskin kohdalleen
Taitaa olla tuulesta temmattuja nuo kaikki tulokset ja tyhjästä päästä hypyt.
Huippu-urheilua?
Tulos?
0
221
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563342Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582657Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1272447
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 371285