Mistäs Rovaniemeltä ulkoisia kiintolevyjä?

Mistäs Rovaniemeltä saa ostettua ulkoisen kiintolevyn ja onko tiedossa hintoja? Minkälainen olisi paras? Ajattelin sellaista vähintään 80 gigaista. Asialla olis pikku kiire :)

Kiitän jo etukäteen tiedoistanne :)
3893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tyhmä kysymys... mee vaikka los oy:lle... hinnoista ei tietoo...

Äänestä
  • Tämänhän justiin halusinkin tietää. KIITOS!!!
    Ottaa päähän tuollaiset viisastelijat, jotka ei osaa mitään muuta tehdä kuin vastailla asiallisiin kysymyksiin viisastelemalla.
    Ei kuule ole aikaa alkaa juoksentelemaan ympäri kauppoja kyselemässä. Siksi kyselen ennemmin täällä tietoja. Pääsee silloin helpommalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiire!!!!!!! kirjoitti:

Mistäs Rovaniemeltä saa ostettua ulkoisen kiintolevyn ja onko tiedossa hintoja? Minkälainen olisi paras? Ajattelin sellaista vähintään 80 gigaista. Asialla olis pikku kiire :)

Kiitän jo etukäteen tiedoistanne :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu