Lopettakaa jo!!!

Tuota halpis ja merkkipyörien vertailua on jatkunut jo niin pitkään että alkaa kyllästyttämään. Tälläinen kinaaminen ei johda mihinkään. Kokoontukaa kaikki johonkin jauhamaan paskaa, niin katsotaan kuka siellä uskaltaa sanoa ja mitä. Helppoa se anonyyminä on huudella.

MODEET!!! IP-BANNEJA KEHIIN!!!
3481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eiköhän noita trolleja pyöri joka palstalla. Järkevä lukija osaa jättää ne omaan arvoonsa.

Äänestä

Pakkoko näitä on lukea jos alkaa kyllästyttämään.
Ja kyllä tämä kinaaminen, ainakin toivottavasti, johtaa siihen että jotkut ainakin rankempaan ja aktiivisempaan käyttöön pyörää kaipaavat tajuavat jättää nuo halpapyörät liikkeeseensä, marssivat oikeaan pyöräkauppaan ja ostavat kunnollisen, kestävän ja ennenkaikkea oikean kokoisen menopelin josta on iloa vuosiksi eteenpäin.

Äänestä
  • Eiköhän jokainen, joka on oikeasti harrastusvälinettä hankkmassa, kävele Bilteman sijasta pyöräliikkeeseen. Tällainen tappelu ei yksinkertaisesti johda mihinkään. Eli olkaa te pyöräliikkeiden asiakkaat järkevämpiä älkääkä provosoituko jostain Biltema-trolleista. Se on ainoa tapa saada tämä kinaaminen loppumaan. Haukkumalla halpis-fillareita, yllytätte vaan trollaajia jatkamaan.

    ÄLKÄÄ JAUHAKO PASKAA VAAN AJAKAA!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mtb... kirjoitti:

Tuota halpis ja merkkipyörien vertailua on jatkunut jo niin pitkään että alkaa kyllästyttämään. Tälläinen kinaaminen ei johda mihinkään. Kokoontukaa kaikki johonkin jauhamaan paskaa, niin katsotaan kuka siellä uskaltaa sanoa ja mitä. Helppoa se anonyyminä on huudella.

MODEET!!! IP-BANNEJA KEHIIN!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu