juoksutekniikka

te, joilla homma hanskassa hölkässä. Kertokaa oikea juoksutekniikka.
1798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rentouteen kannattaa kiinnittää huomiota. Hartiat rentona. sit toinen mikä itellä autto niin juostessa työntää lannetta eteen, ei paljon mut sillai että takapuoli ei oo pitkällään.
askel semmonen että tulee maahan vartalon painopisteen alla eli ei ole harppova.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peku33 kirjoitti:

te, joilla homma hanskassa hölkässä. Kertokaa oikea juoksutekniikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu