Lukisin mielelläni kokemuksia ko. autosta vuosimalli n.2000 mol. puolin ja kilometrejä n.100-150tkm. Kannaattaako ajatellakkaan tälläistä vai onko toiva peli ja onko mitään tyyppivikoja eri vuosimalleissa?
Nissan Vanette Gargo 2.3D
4
5139
Vastaukset
takajarruissa oli joku vika, jostain pääs öljyä rummun ja kengän väliin ellen nyt ihan väärin muista. Kuhan saan huhun lähteen kiinni, (varaosamyyjä) niin kysäsen että mikä juttu se oli.
- seppor
on oivapeli. Otetaan plussat, kaupunkiajo, pienikulutus, helppo lastata. Miinukset, 2-paikkainen, yli 100 vauhdissa ääni on karsee.
Tyyppi vikoja, perä stefat vuotaa (takajarrut),
perässä pitää olla oikeat öljyt muuten kitkalukko
paukkaa peruutaessa. Tässä oli minun kokoemukset
vm.2000.- lemppa
Kiitos vinkeistä pitää mennä kokeileen, sillä autolla tulis ajettua 80-100km/h teillä melko paljon.
- nissanisti
vanette -99 ajettu 78tkm ja takaristikko vaihdettu( kardaani tasapainotettu), kuulemma yksi tyyppivika ei muita huolia.Osta siitä hyvä peli?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689771IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3156976Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?801790Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61451Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1041404- 1091171
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751099Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41902Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24770MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752